Maja Kapłon szczęśliwa po drugim etapie operacji!

Nie mogło być inaczej! W piątek dotarła do nas doskonała informacja. Maja przeszła drugi etap operacji i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zakończył się pomyślnie.  Maja opublikowała na swoim Facebooku filmik ze szpitalnego łóżka, informując jednocześnie, że wszystko poszło zgodnie z planem.

– Już po drugiej operacji, szczęśliwa i żarcik się mnie trzyma. Odwiedził mnie Kamil Bednarek, dzięki mordko za wielką pomoc podczas zbiórki i ogólne wsparcie mentalne. Kocham Was ludzie, wiecie? Dostałam piękną szansę od Boga, w której dopomogliście Wy. Spójrzcie w lustro – zobaczycie tam cudo tego świata. Czuję się jak nowa, pierwszy raz w życiu. WIEM JAK TO JEST ODDYCHAĆ. Wracam prosta. Jesteście niesamowici i cudowni. Wasza radosna May.

            Duchowego wsparcia tuż po zabiegu udzielili wokalistce Kamil Bednarek i Natalia Kawalec, którzy odwiedzili ją w nowojorskiej klinice.

Teraz Maja będzie musiała przejść długą, kilkumiesięczną rehabilitację, dzięki której będzie mogła normalnie funkcjonować.

Wszystkiego dobrego Maju! Trzymaj się!

Redakcja

Foto: FB i IG Mai Kapłon

 

 

 

 

Wielkość czcionki
Kontrast