OGROM SUKCESÓW ŁUCZNIKÓW LKS MAZOWSZE PODCZAS KRAJOWYCH MISTRZOSTW POLSKI LZS

11-12 września na torach KS Stella w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Łucznictwie. O medale walczyli kadeci, juniorzy i młodzieżowcy – 139 zawodników z 14 klubów reprezentujących 9 województw. Klasyfikację klubową wygrał LKS Mazowsze Teresin przed Łucznikiem Żywiec i UKS Tramp Jarosław, wojewódzką śląskie przed mazowieckim i podkarpackim.

Wśród juniorów młodszych mistrzynią Zrzeszenia została Alicja Zygmunciak (srebrna medalistka OOM), wicemistrzynią zaś Oliwia Dylik (brązowa medalistka OOM), tracąc do swojej klubowej koleżanki jedynie 10 punktów. Ewelina Lisiecka zajęła 14. miejsce, a Julia Szwarczewska miejsce 20.

W kategorii juniorów wicemistrzostwo Zrzeszenia wywalczył Krystian Kryszkiewicz, Miłosz Olczak był 13., a Sebastian Błaszczyk 20. Wśród juniorek najlepiej wypadła Maria Małolepsza, która zajęła 3. miejsce, przegrywając tylko 8 punktami z pierwszą zawodniczką. Iza Woźniak zakończyła walkę na 15. miejscu, a Aleksandra Rutkowska uplasowała się na miejscu 21.

Wicemistrzynią wśród młodzieżowców została Marta Narloch, a wysokie czwarte miejsce wywalczył Dominik Kozłowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych udanych startów!