MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ZAPASACH – WYGRANA EDUARDA GRIGORIEVA

Na rozgrywanych w dniach 10-11 lutego 2023 roku w Pelplinie Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym zawodnik LKS Mazowsze Teresin Eduard Grigorev wywalczył złoty medal w kategorii wagowej do 70 kilogramów.

Eduard kolejno pokonał zawodnika z Wielkiej Brytanii, Francji, Ukrainy i ponownie w walce finałowej kolejnego reprezentanta Francji. W zawodach LKS Mazowsze Teresin reprezentowali jeszcze Wojciech Wysocki i Jakub Sieczka. Mimo dobrej i ambitnej postawy Wojtek uplasował się na 5. miejscu w kategorii wagowej do 74 kilogramów, a Jakub na 8. miejscu w kategorii do 86 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenerów prowadzących kadetów, juniorów i seniorów – Pawła i Artura Albinowskich.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING – sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie – wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

źródło: LKS Mazowsze Teresin, fot. Przemek Kaliski – PZZ