KOTLET ‘2023. TANECZNE PLĄSY NA DECHACH

15 sierpnia, w dzień parafialnego odpustu, odbyła się wyjątkowa potańcówka na dechach, znana powszechnie jako „Kotlet”. W tym roku zamiast przeglądu kilku zespołów, dla spragnionej dobrej zabawy publiczności, wystąpił zespół Chaber`s.

 

Na zaproszenie Teresińskiego Ośrodka Kultury do tańca na dechach przy dźwiękach muzyki granej na żywo, odpowiedziało wielu amatorów dobrej, niczym nieskrępowanej zabawy. Plac rekreacyjny przy Al. XX-lecia 5 wypełnił się miłośnikami tanecznych pląsów na świeżym powietrzu. Były całe rodziny, grupy znajomych, ale też pojedyncze osoby, które na parkiecie nawiązywały nowe znajomości. O oprawę muzyczną zadbał niezawodny zespół Chaber’s, który serwował coverowe i weselne piosenki z różnych lat. Imprezę śpiewająco poprowadziła Ewelina Szymańska. Przy okazji można było posmakować świeżutkich, różnego rodzaju kotletów oraz skorzystać z typowych dla tego typu wydarzeń atrakcji.

Jednym słowem, to na pewno nie był odgrzewany kotlet, ale impreza z pozytywną energią, muzyką i tanecznym szaleństwem do nocy, okazja do złapania oddechu i dystansu do wielu spraw.

 

Redakcja

 

Wielkość czcionki
Kontrast