DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ!

Kolejny, wyśmienity start odnotowały łuczniczki LKS Mazowsze Teresin. Natalia Skrok, Marta Narloch, Joanna Świerżewska i Agnieszka Grądzik zdobyły w Bytomiu podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców brązowy medal w konkurencji drużyn.

– Nasze Młodzieżówki w drużynie w składzie Natalia Skrok, Marta Narloch, Joanna Świerżewska i Agnieszka Grądzik zdobyły brązowy medal! Młodzieżowcy skończyli zmagania w ósemce – informuje sekcja łucznicza LKS Mazowsze Teresin.

Indywidualnie zawodnicy i zawodniczki kończyli rywalizację poza podium. 5. miejsce zajęła Marta Narloch. Mikst Natalia Skrok i Dominik Kozłowski ukończył rywalizację także na 5. miejscu. Drużyna Młodzieżowców Dominik Kozłowski, Jakub Klata i Michał Kołodziejski zajęła 7. miejsce. Na 10. miejscu zakończył udział w Mistrzostwach Polski Dominik Kozłowski.