Z ZAPAŚNICZYCH MAT

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW – XII MEMORIAŁ ZDZISŁAWA ROKITY

W dniach 23.09.-24.09.22 r. w Miliczu odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików – XII Memoriał Zdzisława Rokity.  Do zmagań przystąpiło ponad 130 sportowców z ponad 30 klubów. Młodzi zapaśnicy LKS Mazowsze Teresin startowali z licznymi sukcesami. Miejsca medalowe zajęli: Hanna Nowakowska (złoto), Karol Selerski (złoto), Aleksander Bielski (złoto), Maciej Chojnacki (srebro), Mateusz Zawadzki (brąz).

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W ZAPASACH

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach, które odbyły się 15.10.2022 r. w Olsztynie, wystartowało 200 zawodników i zawodniczek z 27 klubów. W rywalizacji dziewcząt zawodniczki LKS Mazowsze Teresin klubowo zajęły VI miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na I miejscu. A oto wyniki indywidualne. I miejsca zajęli: Maciej Chojnacki, Karol Selerski i Aleksander Bielski. Srebro wywalczył Filip Nowakowski, brąz z kolei zdobyła Oliwia Deleska.

Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich sponsorów, instytucji i osób wspierających działalność naszego klubu.

źródło: LKS Mazowsze Teresin zapasy