MIKOŁAJKI NA DWORCU TO.KULTURA!

Wizyta Świętego Mikołaja to ogromne przeżycie i radość, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 6 grudnia, na specjalne zaproszenie wójta Marka Olechowskiego, na teresiński Skwer Niepodległości przybył święty Mikołaj w asyście Śnieżynek, aby spotkać się z najmłodszymi.

Mimo niesprzyjającej aury licznie zgromadzona dziatwa cierpliwie czekała na przybycie św. Mikołaja. Radości i zadowolenia wśród naszych milusińskich nie było końca. Wbrew temu, co głosi znana piosenka, dzieci nie miały ani chwili, by się nudzić. W dobrej zabawie na pewno nie przeszkodził im padający deszcz. Skwer Niepodległości rozświetliła świąteczna iluminacja. W tak magicznej atmosferze, na którą czekamy cały rok, dzieciaki z wielkim zaciekawieniem i radością przywitały niecodziennego gościa. Wszystkie otrzymały słodkie upominki, miały też niepowtarzalną okazję złapać św. Mikołaja za brodę i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Nie zabrakło popisów wokalnych w wykonaniu młodych artystów z Teresińskiego Ośrodka Kultury pod opieką Joanny Cieśniewskiej.

Był to niezapomniany wieczór, spędzony w radosnej, przedświątecznej atmosferze. Dziękujemy pracownikom Teresińskiego Ośrodka Kultury za perfekcyjne przygotowanie tego spotkania, za czas poświęcony budowaniu magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Redakcja

Wielkość czcionki
Kontrast