SZYMANOWSKIE MORSY NAD BAŁTYKIEM!

Cóż to była za wyprawa! W piątek i sobotę (27-28.01.) członkowie grupy „Szymanowskie Morsy” zażywali kąpieli w lodowatych wodach Bałtyku. To kolejna impreza zorganizowana przez klub morsów z Szymanowa i ich lidera Sylwestra Bielskiego.

– Ten dwudniowy wyjazd przyniósł nam wiele radości i frajdy. Gdańsk przywitał nas iście zimową aurą, ale o to przecież w tym sporcie chodzi! Piątkowa, nocna kąpiel było mega! A w sobotę powtórka. Morsowanie to fantastyczna sprawa, poprawia ukrwienie, podnosi ilość endorfin. To niesamowite uczucie. Kąpiąc się w ogóle nie odczuwa się dyskomfortu związanego z kontaktem z zimną wodą. Dlatego tak ważna jest dobrze wykonana rozgrzewka – relacjonuje Sylwester Bielski.

Nad Bałtyk pojechał pełen autokar zapaleńców, żądnych ekstremalnych doznań. Mimo napiętego harmonogramu, uczestnicy wypadu znaleźli czas na podziwianie uroków Gdańska, Westerplatte i Sopotu, krótki odpoczynek oraz inne atrakcje.

Organizatorzy i uczestnicy składają serdeczne podziękowania panu wójtowi Markowi Olechowskiemu oraz Urzędowi Gminy Teresin za życzliwość, pomoc i wsparcie przy organizacji tego przedsięwzięcia. Serdeczne podziękowania płyną także do pana Piotra Szymańskiego, właściciela firmy transportowej „Omnibus” za bezpieczny i komfortowy przewóz do Gdańska i z powrotem do Teresina.

Redakcja

 

 

 

 

 

Wielkość czcionki
Kontrast