FERIE ZIMOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. FRYDERYKA CHOPINA W BUDKACH PIASECKICH

Ferie to czas odpoczynku i dobrej zabawy. Nasza szkoła przygotowała ciekawą ofertę spędzenia aktywnie wolnego czasu. Uczniowie mieli możliwość korzystania z atrakcyjnych wyjazdów finansowanych przez Wójta Gminy Teresin.

W ramach oferty wybraliśmy się do kina. Uczniowie klasy 0-III obejrzali film. Pt. „Zadziwiający kot Maurycy”, a uczniowie klas IV-VIII świetnie bawili się na filmie pt. „Kot w butach-ostatnie życzenie”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wyjazdy na lodowisko. Jazda na łyżwach dostarczała naszym uczniom wiele radości, uśmiechu i kolejnych doświadczeń. Wśród uczestników byli uczniowie rozpoczynający przygodę z łyżwami oraz tacy, którzy doskonalili swoje umiejętności. Wszyscy wykazali zaangażowanie w ten zimowy sport.

Uczniowie wykorzystali również możliwość uczestnictwa w wyjazdach do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tam efektywnie spędzili czas. Chętnie eksperymentowali, czerpali radość z nauki. Udało nam się również odwiedzić Planetarium. Ogromne wrażeń wywarła na wszystkich wizualizacja Kosmosu na kopule Planetarium oraz efekty laserowe przy dźwiękach muzyki.

Uczniowie chętnie brali udział w zaplanowanych wyjazdach. Był to wspaniały czas integracji, nowych doświadczeń i miłych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci naszych uczestników wypraw.  

Organizatorzy i uczestnicy wyjazdów składają serdeczne podziękowania Panu Markowi Olechowskiemu Wójtowi Gminy Teresin za wsparcie, życzliwość i sfinansowanie tych przedsięwzięć. Dziękujemy!

Karolina Kajetaniak, Wiesława Tymorek oraz uczniowie SP w Budkach Piaseckich

 

 

 

 

 

 

 

Wielkość czcionki
Kontrast