DZIEWCZYNY NA MEDAL I TO NAWET DWA!

Na kieleckich torach łuczniczych, w weekend 11-13.08., odbyły się LXII Mistrzostwa Polski Juniorów.

Nasze zawodniczki spisały się rewelacyjnie. W 1/4 w pojedynkach nasze dwa zespoły spotkały się również z dwoma zespołami Żywca, niestety uległy przeciwniczkom, jednoczenie zdobywając dwa brązowe medale.

Zespoły w składzie: (zespół pierwszy) Maria Małolepsza, Alicja Zygmunciak i Oliwia Dylik, (zespół drugi) Julia Szwarczewska, Iza Woźniak i Agata Michałowska.

Indywidualnie najlepiej spisała się Maria Małolepsza, która o włos przegrała i nie dostała się do 1/4, kończąc swoje zmagania na 5. pozycji.

W sobotę zawodnicy LKS Mazowsze Teresin strzelali także miksty. 5. miejsce wystrzelał mikst w składzie: Alicja Zygmunciak i Sebastian Błaszczyk. W klasyfikacji klubowej zajęliśmy 3. miejsce, a w klasyfikacji wojewódzkiej miejsce 2.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy powodzenia na zawodach LZS, które obecnie również odbywają się na kieleckich torach łuczniczych.

źródło: LKS Mazowsze Teresin (łucznictwo)