ZAPAŚNICZY GRAD MEDALI W KRAŚNIKU!

Ponad 340 zawodników wzięło udział w dniach 29.09-01.10 2023 w XXXI Międzynarodowym Turnieju o Puchar Ziemi Kraśnickiej w zapasach w stylu wolnym. W jego ramach rozegrano także Puchar Polski Kadetów i Kadetek.

 

W zawodach udział wzięli młodzi zapaśnicy z Polski oraz Łotwy, Litwy, Ukrainy, Czech, Słowacji, Izraela, Węgier i Niemiec. Reprezentanci LKS Mazowsze Teresin zaprezentowali się wyśmienicie i przywieźli z imprezy worek medali. Najlepiej z nich spisał się Mateusz Zawadzki (kadet), który zwyciężył w kategorii wagowej do 65 kg.  Filip Nowakowski (kadet, kat. wag. do 65 kg), Barłomiej Nowakowski (junior, kat. wag. do 86 kg) i Karolina Zień (kadetka, kat. wag. do 53 kg) zajęli 2. miejsca.  Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Maja Nowakowska (kadetka, kat. wag do 65 kg) i Patryk Kutyłowski (kadet, kat. wag. do 80 kg).

Nasi zawodnicy i zawodniczki zaprezentowali się z ogromnym zaangażowaniem, zdobywając kolejne cenne doświadczenie i pokazując, że są gotowi na rywalizację na najwyższym poziomie.

 

źródło: LKS Mazowsze Teresin (zapasy)

Wielkość czcionki
Kontrast