MEMORIAŁ TRENERÓW TRZEŚNIEWSKICH

Kolejny Memoriał Trenerów Trześniewskich, cykliczna impreza łucznicza organizowana dla upamiętnienia trenerów Iwony i Józefa Trześniewskich za nami. W zawodach, które odbyły się 6 listopada, wzięli udział łucznicy i łuczniczki z 12 klubów. Reprezentanci LKS Mazowsze Teresin spisali się w nich znakomicie.

W finale rywalizacji juniorek zwyciężyła Alicja Zygmunciak. W tej samej kategorii 5. miejsce zajęła Ewelina Lisiecka, 6. natomiast była Iza Woźniak. Wśród juniorów młodszych 2. miejsce zajął Jan Lisiecki, wśród juniorek mlodszych na 4. miejscu uplasowała się Alisa Kabluchko, a Anhelina Hordiichuk była 5. W rywalizacji seniorek zwyciężyła Maria Małolepsza, natomiast w konkurencji seniorów 2. miejsce wywalczył Dominik Kozłowski, a Michał Winnicki ostatecznie został sklasyfikowany na 6. pozycji. Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów!

źródło: LKS Mazowsze Teresin (łucznictwo)