MIĘDZYNARODOWE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U22 W ZAPASACH

Od 24 do 25 listopada 2023 roku w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U22. LKS Mazowsze Teresin reprezentowało pięciu zawodników. Po ciężkich walkach wszystkim udało się wywalczyć medale.

Złoty medal i tytuł mistrza Polski wywalczył Bartłomiej Nowakowski  (kat. wag.79 kg).  Na drugim stopniu podium stanęli Fabian Niedźwiedzki  (kat. wag. 70 kg), Jakub Sieczka  (kat. wag. 92 kg). Brązowe krążki zawisły na szyjach Wojciecha Wysockiego (kat. wag. 74 kg) i Patryka Ciurzyńskiego (kat. wag. 74 kg). Bartłomiej Nowakowski został wybrany też najlepszym zawodnikiem turnieju! Dzięki doskonałej formie naszych zapaśników na tych mistrzostwach udało się zająć 2. miejsce drużynowo, przegrywając zaledwie punktem z ponad dwa razy liczniejszą ekipą z Kaukazu. Gratulacje i brawa dla naszych sportowców.

źródło: LKS Mazowsze Teresin (zapasy)