PODSUMOWALI ROK DZIAŁALNOŚCI „NA CHWAŁĘ BOGU – LUDZIOM NA POŻYTEK”

16 marca 2024 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze jednostki OSP w Paprotni za 2023 rok. Na zebraniu przyjęto sprawozdania Zarządu, a także Komisji Rewizyjnej oraz udzielono absolutorium Zarządowi. Przyjęto plan działalności i rozwoju jednostki na rok 2024.

 

W trakcie zebrania miała miejsce również uroczystość ślubowania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. – Jest to nasza duma i nadzieja na przyszłość! – podkreślają druhowie strażacy z Paprotni.

W zebraniu uczestniczyli m.in.: Mirosław Adam Orliński – poseł na Sejm RP, Marek Olechowski – Wójt Gminy Teresin, Bogdan Linard – Przewodniczący Rady Gminy Teresin, Rafał Krupa – p.o. Komendant Powiatowy PSP w Sochaczewie, Dariusz Tartanus – Komendant Gminny OSP, Jan Mitrowski – sołtys Paprotni, Marek Misiak, Tadeusz Koryś i Paweł Przedpełski.

Podczas przemówień wszyscy wskazywali na ważną rolę, jaką pełni jednostka w Paprotni w systemie bezpieczeństwa oraz dziękowali za ogromne zaangażowanie podczas prowadzonych działań ratowniczych i wielu innych przedsięwzięć społecznych, w które bezpośrednio zaangażowani byli strażacy z OSP w Paprotni.

Dziękujemy przybyłym gościom za swoją obecność i słowa motywacji do dalszego działania – podsumowują strażacy ochotnicy z Paprotni.

 

Redakcja

fot. OSP Paprotnia

Wielkość czcionki
Kontrast