III ZAWODY JEŹDZIECKIE W STAJNI „SIÓDME NIEBO” W DĘBÓWCE

24 czerwca w Stajni Siódme Niebo, po całorocznych ciężkich treningach, przyszedł czas na podsumowanie, a okazją do tego, jak co roku, były zawody w skokach przez przeszkody.

W tym roku w zmaganiach w Siódmym Niebie wzięło udział 66 zawodników na parkurze złożonym z ośmiu przeszkód w 5 kategoriach: stęp – pony games– dla początkujących adeptów jeździectwa, kłus przez drążki, kłus przez krzyżaki, galop przez krzyżaki, galop przez stacjonaty. Przejazdy zaowocowały gronem zwycięzców. W stępie wszystkie dzieci zajęły równorzędne I miejsca, bo poziom był bardzo wyrównany.

Gratulujemy zwycięzcom, a są nimi Bianka Białobrzeska, Helena Stawicka, Julia Dudzińska, Antonina Czułek, Michał Pawłowski, Natalia Rosiecka, Mia Madejska, Ola Przybylek, Agata Wróblewska, Zofia Szczepanik, Olivia Wójcicka, Nina Jancik, Natan Panek i Amelia Tucholska. W kategorii kłus przez drążki: I miejsce Maja Kopyścińska, II miejsce Anna Kacprzak III miejsce Klara Wiśniewska; wyróżnieni: Marysia Nowak, Hania Kurzela, Maja Michalczyk, Lena Tomczykowska i Kaja Roznowska. W kategorii kłus przez krzyżaki: I miejsce Zofia Walędziak, II miejsce Nadia Króliczak, III miejsce Gabrysia Szczepanik; wyróżnieni: Anita Pająk, Weronika Lipińska, Lena Szymczak, Lena Kosińska, Łucja Wołowczyk, Blanka Panek, Kinga Gniwek, Ola Karaś, Laura Nitek, Julia Schabek. W kategorii galop przez krzyżaki: I miejsce Wiktoria Zdanikowska, II miejsce Roksana Tomaszewska, III miejsce Alicja Kupska; wyróżnienie specjalne – Jan Grzymkowski; wyróżnieni: Kalina Czajka, Klaudia Rednowska, Iga Kubiszewska, Natalia Jarosz, Maria Stawicka, Anastazja Rosiecka, Maria Kaptur, Lena Rutkowska, Nikola Nowak, Maja Wawrzyńczak, Zuzanna Kawka, Pola Misiak, Lena Fijołek, Zofia Wojewoda, Natalia Markus, Jan Grzymkowski, Gabriela Brażuk, Karolina Grabowska. W kategorii galop przez stacjonaty z okserem: I miejsce Lena Malesa, II miejsce Pola Malesa, III miejsce Oliwia Geller; wyróżnieni: Gabriela Karolak i Hubert Maciejewski.

Dziękujemy pani sędzi Monice Kłosowicz za niezwykle wnikliwe ocenianie naszych zawodników i zwrócenie uwagi na całokształt, a nie tylko czas przejazdów.  Dziękujemy zawodnikom, którzy dostarczyli nam cały wachlarz emocji i wzruszeń. Dziękujemy rodzicom za wkład w przygotowanie imprezy, bo bez Państwa pomocy nic by się nie udało. Dziękujemy strażakom z OSP Budki Piaseckie za czuwanie nad bezpieczeństwem z ekipą ratowników. Dziękujemy również sąsiadom za wyrozumiałość. I już niecierpliwie czekamy na kolejne zawody.

 

Katarzyna Sałasińska

Wielkość czcionki
Kontrast