UWAGA! REORGANIZACJA PRACY W BUDYNKU URZĘDU GMINY TERESIN

W budynku Urzędu Gminy Teresin trwa remont, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa i dostępności usług społecznych poprzez jego przebudowę i termomodernizację. Obiekt zyska nowe piętro. Przede wszystkim jednak pojawi się w nim winda, ale zmiany dotyczyć będą także wejścia oraz holu głównego.  Prace prowadzone są w ramach projektu, na który samorząd nasz pozyskał 8 330 000,00 zł z Programu Inwestycji Strategicznych realizowanego w ramach Polskiego Ładu.

W związku z prowadzonym remontem, nastąpiła reorganizacja pracy w budynku UG. Gabinet wójta oraz sekretariat, funkcjonujące dotychczas na I piętrze, przeniesiono na parter do pomieszczeń referatów inwestycji i zamówień publicznych. Referaty zamówień publicznych, inwestycji i pozyskiwania funduszy pozabudżetowych przeniesione zostały do OSP Teresin (Granice, ul. Południowa 2), referat podatkowy i kasa funkcjonuje w sali konferencyjnej. Pozostałe referaty księgowe, z biurem Rady Gminy włącznie, znalazły miejsce w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji (Al. XX- lecia 32). Tutaj też, od 08.12., w piątki, a nie jak dotychczas w środy, funkcjonować będzie punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”.

– Mamy nadzieję, że te zmiany nie będą mocno utrudniały życia mieszkańcom – mówi Agnieszka Rosa, skarbnik Gminy Teresin. – Prace powinny zakończyć się jesienią przyszłego roku i wtedy mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z wyremontowanego budynku UG – dodaje pani skarbnik.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia przepraszamy.

Wielkość czcionki
Kontrast