SREBRO I BRĄZ XLII HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE

Wspaniałe wieści doszły do nas z Krakowa, gdzie zakończyły się XLII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie! Podczas rywalizacji nie zabrakło emocji i wzruszeń, a to za sprawą srebrnego i brązowego medalu zdobytych przez reperezentantki LKS Mazowsze Teresin. W tegorocznej rywalizacji uczestniczyło 251 łuczników. Impreza stała na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Zawodnicy LKS Mazowsze Teresin wywalczyli dwa medale podczas XLII Halowych Mistrzostwach Polski w łucznictwie, które odbyły się w dniach 9-11 lutego w Krakowie. Wicemistrzostwo Polski w łukach klasycznych zdobyła drużyna kobiet w składzie: Małgorzata Maciągowska, Oliwia Dylik, Alicja Zygmunciak, Maria Małolepsza, ulegając nieznacznie 5:3 w finale reprezentantkom LKS Łucznik Żywiec. W turnieju indywidualnym kobiet (łuk klasyczny) zawodniczka LKS Mazowsze Teresin Alicja Zygmunciak stanęła na trzecim stopniu podium.

Drużyna męska w składzie: Dominik Kozłowski, Sebastian Błaszczyk, Krystian Kryszkiewicz, Michał Winnicki zakończyła Rywalizację na miejscu 8. W klasyfikacji medalowej (łuk klsyczny) teresiński klub został sklasyfikowany na wysokim 5. miejscu.

źródło: LKS Mazowsze Teresin (łucznictwo)